Демченко Олена Володимирівна — лікар-невропатолог Smart Medical Center
Патика (Демченко) Олена Володимирівна

Патика (Демченко) Олена Володимирівна

Рейтинг:
4.9

Патика (Демченко) Олена Володимирівна

Де приймає лікар

Інформація про фахівця

Напрями діяльності:

Освіта та професійні досягнення

Закінчила Ужгородський державний університет, 1998 р. Отримала ступінь кандидата медичних наук, 2011 р. Наукова робота присвячена вивченню та лікуванню когнітивних порушень у осіб похилого віку з гіпертонічною хворобою. Володіє методиками нейро-психологічного обстеження когнітивних здібностей; паравертебральних та підшкірних блокад. Шляхи професійного розвитку:

Дипломи та сертифікати

Записатися на прийом

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Олена25.07.2021

Потрапила в клініку несподівано, з волі випадку, і все — від дзвінка для запису на прийом до слів «до побачення» — було супер!! Дуже чисто, дуже професійно, дуже доброзичливо! Спостерігалися раніше в іншій клініці, тепер будемо в цій. Атмосфера, бажання допомогти людям... А це зараз рідкість)))

Відгук з сайту. Фахівці: Патика (Демченко) Олена Володимирівна, Красна Лілія Петрівна. Напрями: Неврологія, Рентгенологія
Відповідь від адміністрації26.07.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому сервісу і лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анна19.07.2021

Відмінна клініка. Супер сервіс. Дякую

Відгук з анкети. Фахівець: Патика (Демченко) Олена Володимирівна (Неврологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації19.07.2021

Анно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана16.07.2021

Ввічливий персонал! Лікар Патика О. В. — надзвичайна людина, кваліфікований спеціаліст! Дуже дякую за лікування і відношення до пацієнтів!

Відгук з анкети. Фахівець: Патика (Демченко) Олена Володимирівна (Неврологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації16.07.2021

Оксано, дякуємо за теплий відгук про лікаря-невролога Патику Олену Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Антоніна02.07.2021

Олена Володимирівна приємна у спілкуванні та професійна людина. Провела уважно огляд, поставила точний діагноз та назначила курс лікування. Все задовольнило на візиті

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Патика (Демченко) Олена Володимирівна (Неврологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації02.07.2021

Антоніно, дякуємо за теплий відгук на порталі про лікаря-невролога Патику Олену Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анна22.06.2021

Прекрасний невролог Патика Олена. Дуже глибоко копає, дивиться на проблему в комплексі, небайдужа і щиро зацікавлена

Відгук з Google Maps. Фахівець: Патика (Демченко) Олена Володимирівна (Неврологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації22.06.2021

Анно, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-невролога Патику Олену Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Алла24.05.2021

Звернулася до невропатолога Олени Володимирівни з давньою проблемою. ЛІКАР перший огляд провела детально і дуже уважно вислухала. Призначила обстеження з подальшим лікуванням. Пройшовши курс лікування 10 днів, болі пішли. Навчила, як надалі "надавати допомогу" собі. Залишилася дуже задоволена ЛІКАРЕМ.

Відгук з сайту. Фахівець: Патика (Демченко) Олена Володимирівна (Неврологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації28.05.2021

Алло, дякуємо за теплий відгук про лікаря-невролога Патику Олену Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Людмила16.04.2021

Дівчата на рецепції розумнички. Зверталися до лікаря Демченко Олени Володимирівни (невропатолог) — уважна, чуйна жінка. Був поставлений діагноз, призначене лікування.

Відгук з анкети. Фахівець: Патика (Демченко) Олена Володимирівна (Неврологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації16.04.2021

Людмило, дякуємо за відгук про лікаря-невролога Патику Олену Володимирівну та теплі слова про адміністраторів. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентина15.04.2021

Хочу висловити подяку лікарям клініки: Гаєнко, Євтушенко, Гетьман, Патика, Андрієвський, Зеленська, директору клініки Єщенко й лікарям-лаборантам за те, що всі разом допомогли мені після важких постковідних ускладнень. Усім медичним сестрам, анестезистам особлива повага за вчасне і професійне виконання призначень лікарів. Уперше саме в Смарті побачила реальне застосування УЗД для обстеження легень у динаміці. Можливості клініки із наявним обладнанням і лікарями-професіоналами однозначно збільшилися. Ще раз дякую. І пацієнтам, і працівникам Смарта бажаю здоров’я

Відгук з сайту. Фахівці: Гаєнко Дмитро Костянтинович, Євтушенко Тетяна Анатоліївна, Гетьман Олеся Іванівна, Патика (Демченко) Олена Володимирівна, Зеленська Марина Володимирівна. Напрями: Анестезіологія, Терапія, Неврологія, Лабораторні дослідження (аналізи)
Відповідь від адміністрації16.04.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим медичним працівникам. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Світлана09.04.2021

Дуже вдячна Олені Володимирівні. Лікар своєї справи. Лікуюсь я та вся моя родина уже 15 років, якщо не більше. РЕКОМЕНДУЮ.

Відгук з сайту. Фахівець: Патика (Демченко) Олена Володимирівна. Напрями: Неврологія, Терапія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації12.04.2021

Світлано, дякуємо за теплий відгук про лікаря-невролога, терапевта Патику Олену Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Наталія05.04.2021

Користуюся послугами Смарт Медікал уже понад 2 роки. Чудова клініка та прекрасний персонал. Зверталася до Войтенка Володимира Миколайовича й на УЗД, і як до терапевта. Він прекрасний лікар і людина. Краще стає тільки від одного спілкування з ним. Також відвідувала дерматолога Клименко Оксану Федорівну та невропатолога Патику Олену Володимирівну — професіонали з великої літери. Дякую Вам за таке відношення до пацієнтів і бажаю процвітання. Рекомендую однозначно!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Патика (Демченко) Олена Володимирівна, Клименко Оксана Федорівна, Войтенко Володимир Миколайович. Напрями: Неврологія, Дерматологія / дерматоонкологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації05.04.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
    Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
    Гарного дня!
    Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
    Адміністратор 00:00:00