Демченко Олена Володимирівна — лікар-невропатолог Smart Medical Center
Демченко Олена Володимирівна

Демченко Олена Володимирівна

Рейтинг:
4.8
  • Спеціальність Лікар-невропатолог вищої категорії, лікар-терапевт першої категорії
  • Досвід роботи Рік початку практики: 1998
    Досвід роботи: 21 рік
  • Володіння мовами Англійська — базовий
  • Науковий ступінь Кандидат медичних наук
  • Активність У 2019 р. отримала спеціалізацію "Організація і управління охороною здоров'я".
  • Філія Оболонь | ст. м. Мінська

Демченко Олена Володимирівна

Освіта та професійні досягнення

Закінчила Ужгородський державний університет, 1998 р. Отримала ступінь кандидата медичних наук, 2011 р. Наукова робота присвячена вивченню та лікуванню когнітивних порушень у осіб похилого віку з гіпертонічною хворобою. Володіє методиками нейро-психологічного обстеження когнітивних здібностей; паравертебральних та підшкірних блокад. Шляхи професійного розвитку:

Дипломи та сертифікати

Записатися на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Катерина 20.01.2020

Була у невропатолога Демченко Олени Володимирівни. Єдиний лікар, яка допомогла мені впоратися з моїм жахливим станом (яке тривало кілька місяців. Жоден лікар до неї не зміг поставити правильний діагноз). Я залишилася всім дуже задоволеною.

Відгук з Facebook. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
✍ Відповідь від адміністрації 20.01.2020

Катерино, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-невролога Демченко Олену Володимирівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я.

Андрій 13.12.2019

Велика подяка і низький уклін Демченко О. В. за професіналізм, уважність, людяність!!! Миру, добра, і процвітання кожному співробітнику центру!!!

Відгук з анкети. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
✍ Відповідь від адміністрації 13.12.2019

Андрію, щиро вдячні за відгук про лікаря-невролога Демченко Олену Володимирівну та теплі побажання нашим співробітникам. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Сніжана 14.11.2019

Не рекомендую консультуватися у даного лікаря за напрямком терапії. Лікар не чує запит, консультує на свій розсуд. Під час консультації відволікалась на інших пацієнтів, приділила недостатньо часу і уваги.

Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Терапія)
✍ Відповідь від адміністрації 14.11.2019

Сніжано, дякуємо за зворотній зв'язок. Нам дуже шкода, що склалася така ситуація, за що приносимо свої щирі вибачення. Ми передали ваше звернення керівнику відділу клієнтського сервісу. З вами зв'яжуться найближчим часом. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Тетяна 11.10.2019

Прекрасна клініка - висококваліфікований персонал! Щиро дякую невропатологу Демченко Олені Володимирівні і масажисту Мартиненко Станіславу Володимировичу! Рекомендую всім!

Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
✍ Відповідь від адміністрації 15.10.2019

Тетяно, дякуємо за відгук про медичний центр, лікаря-невролога Демченко Олену Володимирівну та масажиста Мартиненко Станіслава Володимировича. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Ірина 29.08.2019

Відвідую лише четверту приватну клініку, в тому числі це друга в Києві (інші в Броварах). Оцінюю роботу на відмінно. Сподобався інтер'єр, зручно, приємно. Хочу відзначити роботу прибиральниці - відмінно, дуже чисто і в місцях загального користування. Подяка прибиральниці! Була на прийомі у невролога Демченко Олени Володимирівни. Прийомом та відношенням задоволена. Гарний фахівець та чуйна людина. Буду звертатись через місяць після проведення курсу лікування, що призначила мені Олена Володимирівна. Подяка лікарю!

Читати далі
Відгук з анкети. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
✍ Відповідь від адміністрації 03.09.2019

Ірино, дуже вдячні вам за відгук про лікаря-невролога Демченко Олену Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Лідія 03.08.2019

Щиро дякую лікарю Демченко О.В. за професійну консультацію і надані рекомендації.

Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
✍ Відповідь від адміністрації 05.08.2019

Лідіє, дякуємо за відгук про лікаря-невролога Демченко Олену Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Наталія 27.05.2019

Дуже приємне ставлення як рецепції так і лікаря, уважні, готові допомогти; шкода, що немає рентгендослідження.

Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
✍ Відповідь від адміністрації 27.05.2019

Наталіє, вдячні вам за відгук про роботу клініки Смарт Медікал та невролога Олену Демченко. У подальшому ми плануємо запускати напрям рентенодосліджень. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Володимир Іванович 27.05.2019

Чудова клініка, в якій працюють справжні професіонали! Чудовий лікар-невролог Демченко О.В. Дякую за консультацію і призначений курс лікування.

Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
✍ Відповідь від адміністрації 27.05.2019

Володимире Івановичу, щиро дякуємо за відгук про лікаря-невролога Демченко Олену Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія 03.04.2019

В моєї мами дуже стресова робота, і через це вона часто хворіє. Та ваша клініка трохи змінила її. Вона стала більш спокійна і менше хворіє! Дуже дякую вам!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
✍ Відповідь від адміністрації 03.04.2019

Наталіє, дякуємо за відгук про клініку Smart Medical Center - ми завжди раді допомагати нашим пацієнтам. Бажаємо вам і вашій мамі міцного здоров'я!

Данило 24.03.2019

Дуже приємний лікар Демченко Олена Володимирівна, уважна, весела (що не менш важливо), призначене лікування приносить результат, спасибі велике.

Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
✍ Відповідь від адміністрації 28.03.2019

Данило, дякуємо вам за відгук про лікаря-невролога Олену Демченко. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Макаренко Лариса 22.03.2019

Лікар Демченко Олена Володимирівна, консультація стосовно тянучої болі в нозі, яка віддається в поперек. Висновок та рекомендація лікаря - Зробити рентген. Лікар дуже талановитий - одночасно! уважно слухала скарги, зосереджено шукала в інтернеті де краще зробити МРТ і телефонувала, по ходу "завуальовано" тестувала чи не плутаю я назви вулиць, час, і т.п., тобто збирала матеріал для подальшої наукової роботи по вивченню та лікуванню когнітивних порушень у осіб похилого віку з гіпертонічною хворобою, як написано в профайлі. Будьте уважні! послуга Консультація лікаря-невролога вищої (кмн) або першої категорії (встановлення діагнозу, спеціальний огляд, план обстеження, попередній план лікування)- коштує 450 грн

Читати далі
Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Вакцинація (дорослим))
✍ Відповідь від адміністрації 22.03.2019

Ларисо, нам дуже шкода, що у Вас склалося таке враження про нашого фахівця. Вашу скаргу передано керівництву клініки.

Андрій 11.03.2019

Персонал клініки дуже привітний і професійний. Є відповіді на всі питання. Молодці. Пощастило потрапити до Демченко Олени Володимирівни. Прийом на висоті. Підхід до пацієнта на самому професійному рівні. Обстежила, поставила діагноз, призначила лікування, дала рекомендації. Приємне спілкування з лікарем і повна довіра. Бажаю Олені Володимирівні і всій молодій клініці Смарт позитивних емоцій і легких пацієнтів.

Читати далі
Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
✍ Відповідь від адміністрації 11.03.2019

Андрію, дякуємо вам за такий розгорнутий відгук про лікаря-невролога Демченко Олену. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Анастасія 02.03.2019

Чудова атмосфера, приємний персонал. Демченко Олена Володимирівна - чудовий досвідчений лікар з питань геронтології, по яких до неї звертались, знаю її давно.

Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
✍ Відповідь від адміністрації 02.03.2019

Анастасіє, доброго дня. Дякуємо за відгук про клініку Smart Medical Center та лікаря-невролога Олену Володимирівну Демченко. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Юлана 24.01.2019

Окрема подяка невропатологу вищої категорії, канд. мед. наук Демченко Олені Володимирівні за високу кваліфікацію, проявлений професіоналізм, багатий досвід і гарний підхід до пацієнтів! Раджу цього лікаря, рятує не один рік.
відгук на facebook.com/smartmedicalcenter/

Читати далі
Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
Леся 08.01.2019

Напевно не вірно вибрала доктора.Боліт спина, потилиця і плечі з заді..Хотела дізнатися, що ж за проблема.Зараніе зателефонувавши в клініку попередила адміністратора, що дуже хвора, пояснила причину, сказала про заболеванні.Спросіла зможе доктор мені допомогти, на що мені відповіли, що без проблем, доктор дуже розумний, та ж статті в журнали пише! у підсумку з чим я прийшла з тим і пішла! доктор боялася мене оглядати, і зайвий раз доторкнутися! призначила фастум гель! Коли я запитала за припухлість і біль в потилиці вона мені відповіла, "Ну може це лтмфоуз ли, а може м'яз, а може щось інше "... Подивитися вона не захотіла! У підсумку, я не розумію, я що не до тієї доктору записалася, або навіщо я прийшла, я і сама такі припущення можу видвігать..Зачем тоді потрібен доктор? і хто займається болями в с піне і потилиці? Навіщо ви запросили мене, знаючи мою проблему, труднощі з тим що б до вас доїхати, і ставлення і до хворих таким як я вашого лікаря!

Читати далі
Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
✍ Відповідь від адміністрації 22.01.2019

Лесю, дякуємо за Ваш відгук. Наразі ми передали його у відділ контролю якості.

Наталія 02.01.2019

Затишно та зручно. Привiтний персонал, лiкарi, лабораторiя, зручнi мiсця для очікування. Такi складовi роблять мiй вибiр. Демченко Олена Володимирiвна - невролог, уважна фея. Призначенe лiкування повернуло до нормального життя. Дякую.

Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
✍ Відповідь від адміністрації 02.01.2019

Наталіє, дякуємо за відгук про Smart Medical Center та лікаря Олену Володимирівну Демченко. Бажаємо Вам міцного здоров'я.

Наталія 24.12.2018

Чисто, приємна атмосфера, можливість записатися через сайт і розрахуватися картою, адекватні ціни, не треба чекати - лікар приймає у заздалегідь обраний час. Клініка залишила приємне враження. Демченко Олена Володимирівна - я зверталася щодо уточнення маминого діагнозу і варіантів лікування. Лікар уважно вивчила результати МРТ і дала рекомендації щодо підтримуючої терапії, підбадьорила. Дякую!

Читати далі
Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
✍ Відповідь від адміністрації 23.12.2018

Наталіє, спасибі Вам за відгук про клініку та лікаря Олену Демченко. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашій мамі!

Анастасія 14.06.2018

Дуже уважний лікар Олена Демченко, з позитивним настроєм.

Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
Вікторія 27.03.2018

Мені дуже сподобалося, Ставлення фахівця Демченко Олени, рівень обслуговування, компетентність - все на вищому рівні!

Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
Інна 27.03.2018

Дякую! Все чудово. Уважний адміністратор та невролог Демченко О.В.

Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
Сергій 03.10.2017

Уважний компетентний лікар. Призначила ефективне лікування. Після відвідин трьох лікарів чітко бачив тенденцію, що в клініці не практикують призначення сумнівних дорогих препаратів, говорять про доказову медицину. Це дуже порадувало, рідко таке зустрічається останнім часом.

Відгук з сайту. Фахівець: Демченко Олена Володимирівна (Неврологія)
✍ Відповідь від адміністрації 17.10.2018

Доброго дня, Сергію. Спасибі величезне за теплі слова про лікаря-невропатолога Демченко Олену Володимирівну і про клініку в цілому. Дуже раді, що Вам у нас сподобалося. Бажаємо Вам здоров'я, не хворійте!

Читати далі

Записатися на прийом