Вірус грипу: Сингапур в Україні
вірус грипу - сингапур в україні Стаття
09 Січня

Вірус грипу: Сингапур в Україні

450

За даними ВООЗ цього року серед інших вірусів в Україні вперше циркулює вірус, подібний A/Singapore/ INFIMH-16-0019/2016(H3N2). Вірус особливо небезпечний ускладненнями, що призводять до хронічних захворювань печінки, нирок, легень і верхніх дихальних шляхів.

За інформацією МОЗ щороку в Україні реєструють близько 6 млн інфекційних захворювань, 98% з яких — грип та ГРВІ. Серед симптомів грипу — підвищена температура, кашель, біль голови, біль у горлі, у м’язах, озноб, слабкість.

Якщо ви помітили ознаки грипу, залишайтеся вдома. Зазвичай під час грипу призначають противовірусні препарати, однак не варто займатися самолікуванням — точний діагноз має встановити лікар. Останнім часом для виявлення вірусу грипу також застосовують швидкі тести. 

Якщо ви захворіли на грип, намагайтеся постійно контролювати температуру тіла, температуру (близько 20°С) та вологість приміщення (близько 70%), якомога більше пити. Залишайтеся вдома протягом доби після останнього спалаху гарячки, а в разі контакту зі здоровими людьми одягайте медичну маску. 

дневной стационар смарт медикал центр

Негайно телефонуйте лікарю, якщо у вас з`явились висипи або посиніння на шкірі, задишка, виділяється кров під час кашлю, заболіли груди, знизився тиск, уповільнився пульс, почалась аритмія, втрати свідомості або судоми.

Автор статті:
Smart Medical Center

Записатись на прийом