Робота з практичним психологом. Реінкарнація. Проживання минулих життів.
Стаття
02 Серпня

Психологічна каузальна регресія — сеанси Вікторії Гладких

2146

Понад двадцять років я займаюся психологічним консультуванням і психотерапією, і всі ці роки захоплююсь і дивуюсь унікальним можливостям цього методу.

Це - чудовий дар природи для духовного вдосконалення людини, лікування душі і тіла, трансформації життя і долі. Цей метод дає можливість зануритися в поле пам'яті і відстежити в минулому коріння нинішньої проблемної ситуації, опрацювати негативний досвід минулого, усвідомити і трансформувати його програми. Усе це дозволяє змінити життя в сьогоденні і створити умови для більш гармонійного і щасливого життя в майбутньому.

Що ж це за метод?

Регресія - лат. regressus - зворотний рух.

Психологічна регресія - зворотний рух у своєму житті. Це метод самодослідження і самотрансформації, основою якого є унікальні можливості нашої психіки, що дозволяють досліджувати своє минуле в необмежених проміжках часу.

Річ у тім, що пережите нами сьогодення є наслідком думок - намірів - дій - подій у минулому. Тобто працює закон причинно-наслідкового зв'язку. Але ми не завжди бачимо і усвідомлюємо цей зв'язок між теперішнім і минулим, між наслідком і причиною. Метод ПКР дозволяє побачити цей зв'язок. Дізнатися приховане.

Цей метод базується на стародавніх ученнях і сучасних дослідженнях, які стверджують, що всі події, думки і вчинки, скоєні нами в минулому, зберігаються в енергоінформаційному полі пам'яті. Вони і впливають на сьогоднішнє життя, створюючи умови для реалізації тієї програми, яка була закладена у свідомість у минулому.

Іншими словами, наше минуле безпосереднім чином впливає на наше теперішнє життя, здоров'я, поведінку і долю.

Уявіть, що ви зараз поштою отримуєте ті посилки, які відправили собі в далекому минулому. Але що саме відправили, не пам'ятаєте. Саме тому посилки часом дивують.

Але все відбувається логічно і закономірно. Що відправили - те й отримали.

Позитивна енергія інформації з минулого дає нам сили і допомагає в житті, негативна - позбавляє сил і приносить неприємності.

Коли в житті людини відбуваються неприємні події, не складаються гармонійні відносини з оточуючими, настає чорна смуга невдач і хвороб, це говорить про те, що включилися негативні програми минулого і абсолютно марно ходити до лікарів, ворожок або скаржитися на долю.

Всі вживані методики від медицини до магії працюють із наслідками, і дозволяють лише трошки змінити ситуацію. Корінь проблеми залишається в енергоінформаційних структурах свідомості і транслює свої програми в нашу сьогоднішню реальність. Навіть якщо людині вдається позбутися від якоїсь хвороби або неприємності, енергоінформаційний блок починає діяти в інших умовах, викликаючи через деякий час нові неприємності.

Напевно, ви помічали, що в житті часто повторюються схожі ситуації. В іншому контексті, за інших обставин, з іншими дійовими особами, але на одну і ту ж тему.

Це і є дія негативних програм.

Метод ПКР ламає ці програми і звільняє позитивну енергію для трансформації. Внаслідок перепроживання, усвідомлення і трансформації окремих моментів у підсвідомості людина легко звільняється від тягаря минулого, і програми втрачають силу.

Метод ПКР відноситься до методів каузальної корекції - тобто роботи в каузальної сфері, не з наслідками, а саме з причиною. Він дозволяє інтегрувати своє минуле і сьогодення в єдину мить буття ТУТ і ЗАРАЗ.

Цей метод заснований на пошуку кореня проблеми самою людиною. Включення механізмів глибинної пам'яті дозволяє зануритися в минуле на необмежений термін, побачити і прожити ті життєві ситуації і психотравми, які наклали істотний негативний відбиток на всю подальшу історію людини і передаються в майбутнє у вигляді деструктивних програм життя.

ПКР дозволяє повністю позбутися від дії цих негативних енергоінформаційних програм і їх блоків. Негативна поведінка, звички, стереотипи, спосіб мислення і неконструктивні життєві стратегії втрачають значення, і нинішнє життя стає більш гармонійним і щасливим Людина все більше наближається до свого істинного "Я", звільняється від чужих поглядів і залежності, знаходить спокій душі і впевненість у своїх діях.

Внаслідок проживання негативних ситуацій минулого звільняються величезні обсяги пам'яті - це істотно впливає на її поліпшення.

Регресія - це не ребефинг, не гіпноз. Це стан ясного сприйняття і усвідомлення реальності, яку зберігає енергоінформаційне поле пам'яті. Під час сеансу людина не спить, а активно працює зі своєю пам'яттю і все яскраво бачить, чує, відчуває, знаходить корінь своїх проблем і їх вирішує.

Людина отримує можливість контактувати зі своєю підсвідомістю, де зберігається весь минулий досвід, щоб краще розуміти світ, себе, причинно-наслідкові умови життя, відстежувати результати своїх думок і вчинків, трансформувати своє теперішнє життя шляхом декодування програм минулого.

Проживання минулих життів дає можливість відчути нескінченність буття і позбутися страху закінчення свого існування.

Метод психологічної каузальної регресії дозволяє:

 • позбутися багатьох фізичних захворювань;
 • страхів (фізичних і психологічних), фобій, панічних атак;
 • алкоголізму, наркоманії, гомосексуальності;
 • заїкання, переляку;
 • астми, енурезу;
 • зняти фізичне і душевне напруження, комплекси (психопатологічні деформації), депресію, безсоння...;
 • налагодити взаємини з близькими і самим собою, змінити характер, поведінку, долю;
 • знайти заблоковані в минулому можливості, відчути заблоковані раніше почуття і емоції (любити, співпереживати, співчувати);
 • змінити неконструктивні життєві програми і стратегії (бідність, самотність, ревнощі, образливість, відчуття провини, жадібність, прагнення все і всіх контролювати, соціальну дезадаптацію...);
 • змінити життя в сьогоденні і створити умови для більш гармонійного і щасливого життя в майбутньому.

Перепроживаючи негативні переживання власного дитинства, людина автоматично змінює моделі виховання своєї дитини на більш гармонійні та конструктивні.

Метод регресії можна застосовувати і як психотерапевтичний метод, і як метод лікування фізичних захворювань, і як метод самопізнання, самоаналізу, самовдосконалення і трансформації.

За допомогою психологічної регресії можна аналізувати як минулі життя, так і кожен сьогоднішній день, кожну подію, що дає можливість бути усвідомленим творцем свого теперішнього.

Звільняючись від психологічних блоків, ми дозволяємо енергії нашої свідомості текти вільно і безперешкодно по всій багатовимірної структурі Я.

Це шлях звільнення і розширення свідомості,

Це, воістину, чудовий дар природи людині для його духовної еволюції.

Цей метод - екологічний і абсолютно безпечний.

Неприпустимо займатися регресією з вагітними жінками і з людьми, які страждають на шизофренію.

Авторська школа психологічної каузальної регресії Вікторії Гладких проводить тренінги та навчальні курси для охочих опанувати цей метод для допомоги собі і професійної роботи.

Також ви можете записатися на індивідуальний прийом.

Матеріал підготувала Вікторія Гладких, практичний психолог

Автор статті:
Smart Medical Center

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

(067) 127-03-03   (044) 490-25-03  

info@smartmedicalcenter.ua

ПН-НД 8:00 - 20:00

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00