Чи можна прискорити обмін речовин?
Стаття
11 Березня

Чи можна прискорити обмін речовин?

269

Прискорення метаболізму асоціюється з утратою ваги. Однак насправді можна лише спалювати більше калорій і дотримуватись здорового режиму харчування. Та й загалом здорового способу життя 🙂

Обмін речовин: 5 порад терапевта Ілони Бегларян

 1. Голодуванню — ні. Короткостроковий результат може вас задовольнити, але в перспективі жорсткі дієти неефективні й навіть шкідливі.
 2. Вуглеводам — так. Додайте в раціон складні вуглеводи: кількість овочів, фруктів, бобових, цільнозернових має складати близько половини продуктів, які ви вживаєте. Уникайте кондитерських виробів, газованої води та інших швидких вуглеводів.
 3. Сніданкам — так! Їсти зранку — найважливіше для обмінних процесів організму. Прокинувшись, не забувайте про склянку води, адже вона стабілізує роботу ШКТ і прискорює метаболізм. Якщо дуже хочеться смачну цукерку, краще їсти її в першій половині дня.
 4. Про фізичне навантаження написали, здається, усі. Моя порада — максимально органічно введіть тренування у ваше життя. Виходьте на одну зупинку раніше, підіймайтеся сходами, ходіть кімнатою під час телефонної розмови, обирайте для зустрічей прогулянки замість кав’ярень, робіть зарядку в офісі. Якщо, прийшовши до спортзалу вперше, ви влаштуєте «тренування на максимум», особливого бажання займатися спортом не виникне. І користі для організму мало.
 5. Спіть достатньо. Норма сну в кожного своя, загалом це 7-9 годин на добу. Люди, які мало сплять, набирають вагу — не перевіряйте.

Можливо, ви вже не раз чули кожну з цих порад — однак вони дійсно працюють. Поступово впроваджуйте нові звички, зачекайте кілька місяців і спостерігайте за змінами.

Автор статті:
Smart Medical Center

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

(067) 127-03-03   (044) 490-25-03  

info@smartmedicalcenter.ua

ПН-НД 8:00 - 20:00

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00