Медична довідка в школу й дитячий садок — Смарт Медікал Центр
Медична довідка в школу й дитячий садок Стаття
15 Серпня

Медична довідка в школу й дитячий садок

119

Збір документів завжди асоціюється з тратою часу та сил, а коли це стосується навчальних закладів, зусилля подвоюються. Поміж багатьох документів школи вимагають довідку форми № 086-1/о — “Довідку учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов‘язкового медичного профілактичного огляду“. Але в Смарт Медікал Центр ця процедура буде простою та швидкою, адже оформити довідку для навчального закладу можна всього за два візити в клініку, без черг та стресів.

Довідка форми № 086-1/о

Для відвідування садочка та школи не потрібно проходити повне медичне обстеження — достатньо довідки № 086-1/о від педіатра з засвідченням, що дитина здорова. Якщо ж дитина хворіє, то за рішенням батьків можна поставити відповідну відмітку в довідці.

Довідка надає загальну  інформацію щодо стану здоров‘я дитини: поточний стан здоров‘я, перенесені захворювання та рекомендації щодо занять фізкультурою у навчальному закладі. Ця довідка необхідна як для вступу в перший клас та дитячий садок, так і для переходу з класу в клас.

У Смарт Медікал Центр у щорічний огляд входять наступні дослідження:

  • Консультація педіатра та офтальмолога;
  • Електрокардіограма (ЕКГ), за потреби проба Руф‘є;
  • Загальний аналіз сечі;
  • Загальний розгорнутий аналіз крові.

Однак, лікарі Смарт Медікал Центр пропонують батькам проводити повне комплексне обстеження дитини із залученням декількох дитячих фахівців.

У комплексне обстеження дитини входять:

  • Консультації дитячих лікарів (педіатра, дерматолога, невролога, отоларинголога й офтальмолога);
  • Електрокардіограма (ЕКГ), за потреби проба Руф‘є;
  • Загальний аналіз сечі;
  • Аналіз калу на яйця гельмінтів;
  • Загальний розгорнутий аналіз крові.

Дуже важливо, щоб батьки взяли також із собою карту профілактичних щеплень або ж амбулаторну картку дитини — це допоможе лікарям максимально точно передбачити потреби дитини та надати правильні рекомендації щодо її розвитку та догляду. 

Чи потрібна медична карта (форма № 026/о)

У березні 2018 року МОЗ скасувало “Медичну карту дитини” (форма № 026/о), адже згідно з законом дані про стан здоров’я — це медична таємниця, яка не може зберігатися в школах та дитячих садочках. Тому наразі достатньо довідки від педіатра, що дитина здорова.

Суміжні напрями:

Автор статті:
SMC

Записатися на прийом