Консультація гінеколога та УЗД органів малого тазу
консультация гинеколога и УЗД органов малого таза-min Новина
30 Липня

Консультація гінеколога + УЗД органів малого тазу

124

Смарт Медікал Центр пропонує жінкам пакетну пропозицію зі знижкою 15% — консультацію лікаря-акушер-гінеколога та ультразвукове дослідження малого тазу

На консультації лікар збере анамнез та проведе огляд на гінекологічному кріслі, що допоможе оцінити загальний стан репродуктивної системи жінки. УЗД органів малого тазу дасть можливість оцінити стан, структуру та розміри матки, яєчників, маткових труб, шийки матки, навколоматкової клітковини та сечового міхура. Ультразвукове дослідження може проводитися як абдомінально, так і трансвагінально. 

Як підготуватися до гінекологічного пакету? 

  • Варто відмовитися від статевого життя за 1-2 дні до візиту.
  • Не спринцюватися та не користуватися інтимними дезодорантами. 
  • Спорожнити сечовий міхур, якщо дослідження проводитиметься трансвагінально, і, навпаки, наповнити сечовий міхур перед абдомінальним дослідженням. 

Якщо не буде необхідності в лабораторних дослідженнях, лікар надасть консультативний висновок, що стан вашої репродуктивної системи в порядку, та відповість на всі ваші питання. Якщо ж УЗД органів малого тазу та огляду буде недостатньо для визначення діагнозу, гінеколог може запропонувати зробити необхідні аналізи, які оплачуються окремо, згідно з прайсом. 

Автор статті:
SMC

Записатися на прийом