Кардіолог у Києві | Клініка Смарт Медікал Центр
Стаття
30 Листопада

Кардіологія в Києві

1790

Серце працює цілодобово - прокачує кров через судини тіла та забезпечує живлення тканин. Захворювання серця - одна з найчастіших причин інвалідності чи смерті. Здебільшого причиною захворювань є неуважність самих пацієнтів до свого стану здоров’я.

Кардіологія вивчає будову, розвиток, фізіологію серця та судин, їх захворювання та профілактику. Кардіолог діагностує та лікує хвороби серцево-судинної системи.

Коли варто звернутися до кардіолога?

Основний симптом, із яким звертаються до лікаря-кардіолога, - біль у серці. Але ці прояви можуть викликати порушення роботи інших органів. Тому інколи під час діагностики потрібно проконсультуватися з іншими спеціалістами.

Кардиология в Smart Medical Center

Кардіолог у Києві допоможе Вам, якщо Вас турбують:

 • біль у серці;
 • задишка або головний біль при повсякденному навантаженні;
 • біль і тяжкість у лівій частині грудної клітки, лівій лопатці та лівій руці;
 • відчуття стиснення в грудях;
 • постійна слабкість;
 • перебої роботи серця (зміна ритму, відчуття, що серце зупинилося);
 • набряки ніг;
 • підвищений або знижений тиск;
 • дискомфорт чи біль за грудиною;
 • слабкість, підвищене відчуття втоми;
 • надмірна пітливість;
 • нудота, запаморочення, втрата свідомості.

Серед факторів ризику захворювань серцево-судинної системи виділяють куріння, надмірну вагу, малорухливий спосіб життя, цукровий діабет, високий артеріальний тиск, менопаузу. Проконсультуйтеся додатково, якщо у Вас багато стресів, хронічна втома, емоційне навантаження або якщо Ви плануєте вагітність.

Кардіологи Smart Medical Center на Оболоні

У Смарт Медікал Центр працюють три карділоги. Це - лікарі першої категорії з досвідом роботи 18 років, які постійно беруть участь у конференціях і вдосконалюють свої знання.

Консультація кардіолога на Оболоні триває півгодини і включає встановлення діагнозу, спеціальний огляд, складання плану обстеження та попереднього плану лікування. Спочатку лікар збере інформацію про перебіг та тривалість захворювання (історія хвороби), особливості розвитку, перенесені захворювання (анамнез життя), запитає Вас про наявність алергічних реакцій, використання лікарських засобів. У Смарт Медікал Центр кардіолог оцінить Ваш зовнішній стан та проведе спеціальний огляд: виміряє артеріальний тиск, вислухає, як функціонує серце, перевірить наявність патологічних симптомів та за потреби призначить спеціальні дослідження.

Лікарі-кардіологи в Києві використовують сучасне обладнання німецького, південнокорейського та українського виробництва. Це забезпечує високий рівень комфорту та індивідуальний підхід для кожного пацієнта. У Смарт Медікал Центрі Вам зроблять електрокардіограму, ЕхоКГ, холтерівське моніторування та моніторинг артеріального тиску). Ви можете скористатися пакетною пропозицією, що включає консультацію кардіолога, ехо серця або ЕКГ. При замовленні пропозиції Ви отримаєте знижку -15% на діагностику та консультацію лікаря.

З профілактичною метою обстежуватися в кардіолога після 35 років варто щороку. Це дасть можливість виявити захворювання на ранній стадії і уникнути ризиків.

Кардіологи Smart Medical Center допоможуть вилікувати ішемічну хворобу серця, артеріальну гіпертензію, серцеву недостатність, ваду серця, кардіоміопатію, аритмію, гіпертонію та інші захворювання. Для цього використовують профілактичні засоби лікування - корекцію режиму дня та харчування - і медикаментозне лікування.

Переваги Смарт Медікал Центр

За потреби у Smart Medical Center проводять лабораторні дослідження, надають послуги денного стаціонару та консультації з іншими спеціалістами.

Наша клініка на Оболоні працює щоденно - ми ведемо записи на конкретний час та день, щоб уникнути черг та забезпечити максимальний комфорт відвідувачам. Смарт Медікал Центр знаходиться біля станції метро “Мінська” за адресою вул. Маршала Тимошенка, 19. Запишіться до кардіолога в Києві за номерами (044) 490-25-03, (067) 127-03-03 або при заповненні форми.

Автор статті:
Smart Medical Center

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 8:00 - 20:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00