Підготовка до процедур
В естетичній медицині підготовка не потрібна. Як правило, додаткові дослідження необхідні в разі гострих проблем зі здоров'ям - перед процедурою лікар збирає анамнез життя, дізнається проблеми клієнта і може порекомендувати йому обстеження. Косметолог, гінеколог і ендокринолог тісно співпрацюють у цьому питанні. Комплексний поліклінічний підхід дає більший ефект і результат.
Протипоказання до ін'єкційних процедур:
- вагітність
- лактація
- неповноліття
- гострі захворювання
- період активного лікування
- онкологія
- аутоімунні захворювання
- міопія сильного ступеня
У деяких випадках потрібна консультація суміжного фахівця.
Періодичність консультацій косметолога
Уперше оптимально звернутися до косметолога в 12-14 років, коли починають працювати сальні залози. У цей час на шкірі з'являються комедони або маленькі висипання. Лікар-косметолог підбере правильний догляд і допоможе уникнути запалень.
Читайте поради Олени Філіпченко про щоденний догляд за шкірою.
Про ін'єкційні процедури можна думати після 30-35 років, але конкретних показань немає. Якщо в дівчини активна міміка, зневоднена шкіра, починати варто якомога раніше - в будь-якому випадку консультуватися потрібно індивідуально.
Періодичність відвідувань також залежить від шкіри. При нормальному стані косметологічний догляд досить проходити раз у кілька місяців або в півроку. Якщо говорити про вікову шкіру, біоревіталізацію ми робимо кожні два тижні по 3-4 процедури. Після досягнення ефекту раз у 2-3 місяці профілактичної процедури цілком достатньо.
В естетичній медицині важлива профілактика, оскільки вічного еліксиру молодості не існує. Однак спостерігається цікава тенденція - бажання старіти красиво. Так може виглядати лише здорова людина, тому догляд за шкірою включає комплексний підхід із правильним способом життя, достатньою кількістю сну і раціональним харчуванням. У першу чергу потрібно дбати про здоров'я.
Матеріал підготувала Олена Філіпченко, лікар-дерматовенеролог-косметолог Smart Medical Center