Стаття
18 Жовтня

Гінекологія в Києві

2658

З профілактичною метою обстежуватись у гінеколога потрібно щороку. Зверніться до лікаря-гінеколога додатково, якщо Вас турбують порушення менструального циклу, незвичайні виділення, сильний біль під час менструації, під час статевого акту або при сечовипусканні. Відкладати консультацію не варто - це може призвести до ускладнень репродуктивної функції та подовжити процес лікування.

Прийом гінеколога в Києві

Гінекологи Smart Medical Center на Оболоні - лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук із багаторічним досвідом роботи. У Києві консультація гінеколога включає збір інформації про історію хвороби та анамнез життя, а також спеціальний огляд на гінекологічному кріслі з підвищеним рівнем комфорту. Лікар розкаже Вам способи профілактики гінекологічних захворювань, правила контрацепції, а за потреби - підбере контрацептиви відповідно до особливостей Вашого організму.

Додатково гінеколог у Києві може провести цитологічне та кольпоскопічне дослідження шийки матки, аналіз вагінальних виділень. Якщо цього достатньо для встановлення діагнозу, Ви отримаєте схему індивідуального комплексного лікування. За потреби у Smart Medical Center можна зробити лабораторні аналізи або УЗД органів малого тазу. Ці дослідження не входять у вартість базової консультації, але при комплексному виконанні надається знижка.

Вагітним жінкам при нормальному перебігу вагітності потрібно консультуватися з гінекологом 9-10 разів. Для зручності Smart Medical Center пропонує програму ведення вагітності від постановки на облік до пологів, включаючи консультації суміжних спеціалістів, лабораторні дослідження та УЗД відповідно до стандартів МОЗ України.

У разі необхідності Смарт Медікал Центр збирає консиліум лікарів. Це дає можливість поставити точний діагноз за наявності спірних питань і призначити більш ефективне лікування.

Клініка Smart Medical Center у Києві представляє 32 напрямки - Ви завжди можете звернутися за консультацією суміжного фахівця.

Вікторія Колесник, гінеколог Смарт Медікал Центр

 

Гінекологічні дослідження у Smart Medical Center

Лабораторні аналізи включають загальний аналіз сечі та крові, біохімічні аналізи, цитологічні й імунологічні дослідження, онкомаркери, тести на гормони тощо. Усі дослідження виконуються в лабораторії “Dila”. При заборі аналізів у Smart Medical Center на Оболоні Ви отримуєте знижку -5% від прайсу “Dila”.

Лікар-гінеколог може провести трансабдомінальне та трансвагінальне УЗД органів малого тазу на пристрої SonoAce R7 Samsung Medison виробництва Республіки Кореї. Проекції 3D і 4D на апараті УЗД дозволяють побачити об’ємне зображення і точніше визначити діагноз. Додатково у Smart Medical Center можна провести УЗД органів черевної порожнини, молочних залоз, щитоподібної залози тощо. За потреби в Києві гінеколог зробить доплерографію судин.

Колькоскопія проводиться на колькоскопі українського виробництва МК 300 з можливістю зробити кольпофото.

Якщо Вам призначили внутрішньовенні ін’єкції чи інше тривале лікування, Ви можете скористатися послугами палати денного стаціонару. Пацієнти перебувають під наглядом лікаря і медичного персоналу в комфортних умовах протягом усього часу роботи клініки на Оболоні. Палата постійно провітрюється та кварцується. За необхідності Smart Medical Center організовує харчування на замовлення.

Переваги Smart Medical Center

  • досвідчені фахівці та можливість проведення консиліуму лікарів
  • якісне обладнання (відеоколькоскопія, апарат УЗД, біопсія під контролем УЗД)
  • багатопрофільне й комплексне надання послуг
  • анонімність проведення досліджень за бажанням пацієнта
  • пакетні пропозиції зі знижкою -15% при отриманні кількох послуг

Проконсультуватися з гінекологом у Києві можна за адресою вул. Маршала Тимошенка, 19. Smart Medical Center знаходиться в 100 м від станції метро “Мінська”.

Автор статті:
Smart Medical Center

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua