Стаття
19 Листопада

Ефект від загального масажу

2225

Загальний масаж заспокоює нервову систему. Часто збуджена людина під впливом одного з прийомів загального масажу - погладжування - швидко заспокоюється і засинає. Нічний сон стає більш глибоким і спокійним.

Загальний масаж регулює вегетативні функції організму: дихання, кровообіг, травлення, кровотворну функцію. Під його впливом стимулюються окислювальні, теплорегулювальні процеси і поліпшується тканинний обмін речовин. На периферичні нервові закінчення і доступні нервові стовбури масаж спочатку зазвичай діє збудливо, а в подальшому заспокійливо.

Загальний масаж діє на шкірні капіляри, розширюючи їх і посилюючи мікроциркуляцію крові. Завдяки цьому в тканинах організму поліпшується обмін речовин, активізуються процеси регенерації, посилюється венозний відтік.

Під впливом масажу в крові збільшується кількість гемоглобіну, еритроцитів, тромбоцитів, лейкоцитів, особливо при недокрів'ї. Виявляється величезний вплив і на лімфатичну систему, яка захищає організм від вірусів і хвороботворних бактерій. Так підвищується імунітет.

Читайте про пакетні пропозиції з масажу.

Загальний масаж підвищує тонус і еластичність м'язових волокон, а також попереджає м'язову атрофію. Особливо помітно збільшується скорочувальна функція м'язів при порізах і паралічах. Під впливом масажу поліпшується кровообіг в суглобах і зміцнюється зв'язковий апарат.

Показання до загального масажу:

  • профілактика різних захворювань;
  • відновлення працездатності після фізичних і розумових навантажень;
  • реабілітація організму після захворювань і травм.

Профілактичний загальний масаж тіла - це хороша система для підтримки тонусу м'язів, зниження стресів і напруги, поліпшення самопочуття і працездатності. Спортсмени постійно використовують його для розігрівання м'язів перед серйозними фізичними навантаженнями, для відновлення після травм і забоїв у комплексному лікуванні. Одне з головних переваг загального масажу в тому, що вам зовсім необов'язково хворіти або страждати болями, щоб їм насолодитися; цей масаж - приємна і корисна процедура, яку можна робити в будь-який час. Регулярний загальний масаж - один з кращих способів попередження викликаних стресом захворювань і спортивних травм.

Як продовжити позитивний ефект після масажу?

  1. Пийте воду. Масаж активізує виведення токсинів з організму. Вода допоможе швидше вивести токсини з організму, а також поліпшить кровообіг.
  2. Розтягуйте м'язи. Масаж знімає втому і зменшує напругу в м'язах. Розтяжка збереже м'язи і суглоби більш гнучкими, поліпшить циркуляцію крові.
  3. Дбайте про своє тіло. Уявіть, що масаж - це кнопка перезавантаження Вашого організму. Важливо відчувати своє тіло і розуміти, коли йому потрібен відпочинок. Не варто навантажувати організм відразу після масажу. Коли Ви перебуваєте в гармонії з тілом, ефект від масажу буде більший.
  4. Харчуйтеся правильно. Фрукти й овочі сприяють швидшому виведенню токсинів з організму, прискорюють процес детоксикації.
  5. Запишіться на масаж. Після сеансу масажу Ви будете відчувати себе розслабленим і оновленим. Не дивлячись на це, масаж не може вирішити всі ваші проблеми за сеанс. Масаж повинен стати звичкою. Не важливо, як часто Ви ходите на масаж, тричі або раз на тиждень. Ваш організм звикає і запам'ятовує, тому радимо ходити на масаж за певним графіком - це допоможе досягти кращого ефекту.

Матеріал підготувала Олена Зеленчук, масажист Smart Medical Center

Автор статті:
Smart Medical Center

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua