Що потрібно знати про татуювання?
що потрібно знати про татуювання Стаття
04 Липня

Що потрібно знати про татуювання?

512
Татуювання особливо популярне серед молоді, однак у більшості салонів для проведення процедури потрібно бути принаймні 18-річним або отримати дозвіл батьків. Наведемо кілька аргументів для батьків під час розмови про майбутнє татуювання:
 
У дослідженні 2014 року 76% із 2700 опитаних зазначили: вони вважають, що татуювання або пірсинг погіршило їхні шанси отримати роботу. Кожен четвертий респондент пошкодував, що зробив татуювання. 
 
Хоча татуювання часто можна видалити, це дорога процедура, яка навряд чи позитивно вплине на стан шкіри. Якщо приймати щодо татуювання позитивне рішення, краще робити його в місці, яке можна буде за потреби приховати.
 
Ускладнення після татуювань зустрічаються рідко, однак цілком можливі. Зараження шкіри або крові під час контакту з інструментами — найнеприємніші з них.
 
що потрібно знати про татуювання
 
Тату-салон має бути чистим, використовувати стерильні голки та проводити інфекційний контроль, як будь-який медичний кабінет. Важливо, щоб людина, якій роблять татуювання, була проінформована про ризики інфікування. Якщо Ви маєте ускладнення роботи імунної системи, обговоріть доцільність татуювання з лікарем.
 
Джерело — Harvard Health Publishing
Автор статті:
Smart Medical Center

Записатись на прийом