Як почати свій день
5 правил вдалого ранку Стаття
05 Серпня

5 правил вдалого ранку

99

Три перші години після підйому — найважливіші. Ви можете присвятити їх спорту — і це, безперечно, буде корисно. Або телевізору чи соцмережам. Та це все забере енергію, яку можна витратити на важливі речі. Визначте пріоритетну справу за день і сконцентруйтесь на ній після того як прокинетесь.

  • Вживайте щонайменше 30 г білку на сніданок — він допомагає стабілізувати рівень глюкози в крові та уникнути раптових нападів голоду протягом дня. Не забувайте снідати в перші півгодини після підйому.
  • Перед початком роботи присвятіть кілька хвилин медитації та вдячностям. Спробуйте вести щоденник — достатньо кількох рядків про самопочуття і плани на день. Це допомагає актуалізувати свій стан і зрозуміти, що вам насправді потрібно.
  • Плануйте заздалегідь. Вирішуючи, а що ж сьогодні краще зробити, ви витрачаєте енергію даремно. Визначайте пріоритети напередодні, щоб у вас був чіткий план дій.
  • Захищайте свій ранок. Створіть собі ритуали, в які ніхто не буде втручатися. Може бути що завгодно — від щоденника до чашки кави чи йоги, головне, щоб цей час доби стабільно приносив задоволення.

Смарт Медікал Центр бажає вам гарного ранку!

Автор статті:
Smart Medical Center

Записатися на прийом